Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

17. edycja konkursu "Diament Meblarstwa"

Podziel się

Rusza 17. edycja konkursu „Diament Meblarstwa" prestiżowego konkursu organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika i portalu BIZNES.meble.pl oraz Meble.pl S.A. Tym samym rozpoczyna się ekscytująca podróż w poszukiwaniu najpiękniejszych i najbardziej innowacyjnych mebli oraz elementów wyposażenia.

Na zgłoszenia do konkursu organizatorzy czekają do 10 października, jednak do 31 lipca obowiązuje promocja „Im wcześniej, tym taniej”: 990 zł + 23% VAT i już teraz warto z niej skorzystać! Od drugiego do piątego produktu koszt zgłoszenia to 900 zł netto za każdy produkt, a od szóstego wzwyż produkty zgłaszane są bezpłatnie.

Produkty można zgłaszać w 21 kategoriach, w ramach których uczestnicy dokonują wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy. W ramach specjalnie stworzonej przed kilkoma laty kategorii „młody design” studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą zgłaszać bezpłatnie swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

Konkurs „Diament Meblarstwa 2023” trwa od czerwca do grudnia 2022 r. i składa się z 5 etapów. Zwieńczeniem tegorocznej edycji będzie katalog konkursowy, którego premiera odbędzie się podczas Gali wręczenia nagród w Warszawie.


ETAP 1: cena promocyjna
1 czerwca – 31 lipca – promocyjny koszt zgłoszenia pierwszego produktu: 990 zł + 23% VAT
ETAP 2: cena regularna
1 sierpnia – 10 października – regularny koszt zgłoszenia pierwszego produktu: 1.890 zł + 23% VAT
ETAP 3: głosowanie kapituły
17-24 października – głosowanie kapituły konkursowej
ETAP 4: nagrodzeni
25-28 października – poinformowanie uczestników o wynikach konkursu
31 października 2022 – opublikowanie wyników na stronie konkursowej
ETAP 5: gala konkursowa
7 grudnia – uroczysta Gala wręczenia nagród w Warszawie

Zwycięzców wyłoni kapituła złożona z architektów, projektantów wnętrz, blogerów, przedstawicieli mediów i
organizacji, naukowców i ekspertów z branży meblarskiej, przedstawicieli handlu, technologów produkcji,
przedstawicieli hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Dokonując oceny produktów jury weźmie pod uwagę: wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność, zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomię oraz ogólną prezencję produktu.

Oficjalne zakończenie konkursu i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się 7 grudnia 2022 roku w Warszawie. Patronami Honorowymi i Medialnymi 17. edycji „Diamentu Meblarstwa” są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, co zapewnia szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.

Udział w konkursie to nie tylko szansa na zdobycie statuetki i możliwość korzystania z logo „Diament Meblarstwa" do oznaczania nagrodzonych produktów, to także promocja marki, otwarcie na nowych odbiorców i szansa na wyróżnienie się na tle konkurencji.

Zapraszamy na stronę www.diamentmeblarstwa.pl.

ORGANIZATOR:
Wydawnictwo meble.pl (miesięcznik i portal BIZNES.meble.pl oraz Meble.pl S.A.)
tel. 85/653-79-65
konkurs@meble.pl 
www.biznes.meble.pl