Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

30-lecie firmy Lenart

Podziel się

W tym roku Lenart obchodzi trzydziestolecie swojej działalności w branży meblowej. Marka bardzo umiejętnie podkreśla tę rocznicę na stoisku oraz w swojej komunikacji. Przeczytajcie, jak wyglądały początki tworzenia mebli i co zmieniło się przez ostatnie trzydzieści lat.

Pierwsze kroki

Historia mebli Lenart zaczęła się w 1992 roku w Mroczeniu, niewielkiej miejscowości nieopodal Kępna. To tam w latach dziewięćdziesiątych powstawał przemysł meblarski. Pierwsze meble nierzadko powstawały w garażach, a każdy uczył się rzemiosła na własnych błędach i podpatrywał, co nowego wymyślił sąsiad. Wtedy jeszcze nikt nie znał słowa design, a sprzedaż mebli przez Internet była abstrakcją. Właściciele marki Lenart – Jan i Małgorzata Lenart zaczynali właśnie w taki sposób. Przez lata konsekwentnie, najpierw samodzielnie, a później wspólnie z synem Kamilem, pracowali na sukces swojego przedsiębiorstwa.

Trzydzieści lat później

Przez te trzydzieści lat dużo się zmieniło. Dzisiaj w miejscu garażu stoi nowoczesny park technologiczny, z którego co roku wychodzą miliony mebli marki Lenart. Nieopodal zbudowano dwa designerskie biurowce, a kolejna nowa hala produkcyjna już niedługo zostanie oddana do użytku.

Dzisiaj marka Lenart tworzy meble zmieniającego się świata, czyli takie które nadążają za potrzebami współczesności. Firma posiada wewnętrzne biuro projektowe lenART Design, w którym zatrudnia projektantów świetnie wyczuwających nowe trendy oraz połączonych pasją do pięknych i funkcjonalnych wnętrz. To dlatego meble Lenart są modne, eleganckie, oryginalne, a jednocześnie łatwe w aranżacji, a także pozwalają stworzyć wygodne i przytulne wnętrza. Ale to nie wszystko. Produkty marki Lenart są świetnie przemyślane i funkcjonalne. Firma wyspecjalizowała się w meblach, które pomagają zarządzać ograniczoną przestrzenią. Flagowy produkt marki – BED CONCEPT, czyli nowoczesna wizja półkotapczanu, zachwyca designem i bezkonkurencyjną wielozadaniowością. Mebel jest doskonale znany w Polsce i wielu innych zakątkach świata.

Współcześnie w ofercie marki Lenart, poza linią CONCEPT, znajdziemy meble niemal do całego domu – meble do sypialni, salonów oraz pokoi dzieci i młodzieży. Są również wielofunkcyjne meble do przechowywania, między innymi duży wybór szaf i komód.

Wspólne wartości

Lenart wielokrotnie podkreśla, że za sukcesem firmy stoją ludzie, którzy wspólnie pracują na powodzenie przedsiębiorstwa. DIG-NET to spółka rodzinna, prowadzona przez rodzinę i często zatrudniająca całe rodziny. Wiele osób pracuje tutaj od wielu lat, niemal od początków jej istnienia. Zespół wciąż się powiększa, a styl pracy pozostaje taki sam – partnerski i demokratyczny. Wszyscy dobrze się tu znają i traktują po przyjacielsku. Marka Lenart chętnie zatrudnia profesjonalistów z doświadczeniem, ale jest też otwarta na młode, pełne zaangażowania osoby, które dopiero zaczynają zawodową podróż.

I tak od trzydziestu lat, nieprzerwalnie Lenart tworzy eleganckie, nowoczesne i funkcjonalne meble, wśród których po prostu dobrze się żyje.

Firmę Lenart znajdziecie w Hali 3 na stoisku 18