Organizator:

Impact’21 w Poznaniu

Podziel się

Dwa dni dyskusji o najważniejszych wyzwaniach współczesności, inspirujące spotkania i niebanalni mówcy – w środę w Poznaniu rozpoczyna się Impact’21. Po raz pierwszy gościć będzie na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Hillary Clinton, Natalia Hatalska, Mateusz Morawiecki, Paweł Borys, Anna Lewandowska czy Omenaa Mensah wystąpią podczas tegorocznej edycji Impact’21. Dołączą do nich przedstawiciele największych światowych firm: Google, Microsoft, Mastercard, EY czy IKEA. Podczas dwóch dni na czterech scenach wystąpi ponad czterystu mówców w szesnastu ścieżkach tematycznych.

Mówić i dyskutować będą mobilności, zielonej ekonomii, cyfrowej przyszłości, zdrowiu czy wzmacnianiu pozycji kobiet w życiu publicznym. Zapytają o przyszłość pod znakiem sztucznej inteligencji, czy e-mobilność jest już rozwiązaniem mainstreamowym oraz czy Covid-19 był impulsem potrzebnym do zmuszenia firm do walki z fałszywymi wiadomościami. Zastanowią się, jak zwalczać uprzedzenia i dyskryminację ze względu na płeć, jak wyeliminować nieefektywne wydatki na zdrowie na świecie czy jak inwestować w zrównoważony rozwój.

> Sprawdź program konferencji <

Impact od 2016 jest jednym z największych i najważniejszych wydarzeń gospodarczo-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. To miejsce wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji toczonych na styku biznesu, polityki, nauki i nowoczesnych technologii. Szerokie grono ekspertów pozwala na wielopoziomową dyskusję i stwarza szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się kluczowe w budowie potencjału rozwojowego polskiej gospodarki. Podczas wydarzenia ogłaszano wiele prestiżowych projektów, m.in. uruchomienie programu Start in Poland, premierę GovTech Polska czy Krajowego Planu Odbudowy.

Tym, co wyróżnia konferencję Impact jest udział wielu zagranicznych gości - strategiczni partnerzy korporacyjni to największe firmy, o globalnym zasięgu jak m.in. Mastercard, Google, Microsoft, IBM, Allegro, AstraZeneca, Roche, Pfizer, Volkswagen, Deutsche Telcom, Uber, czy Orange. Impact odwiedzają menedżerowie ze szczebla globalnego. Konferencja to doskonała okazja do networkingu i zaprezentowania potencjału regionu międzynarodowym decydentom gospodarczym.

Impact odbędzie się w dniach 27-28 października. Wydarzenie organizowane jest w formule hybrydowej, część stacjonarna odbywać się będzie w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Transmisje wszystkich wystąpień i paneli dyskusyjnych odbędą się na największych i najważniejszych serwisach gospodarczych w Polsce WP.pl, money.pl, forsal.pl i 300Gospodarka.pl.