Promocyjne ceny tylko do 30 września❗🔥🔥🔥  

Organizator:

MEBLE UKRAINA na targach MEBLE POLSKA

Podziel się

Kupcy meblowi z blisko 70 krajów ponownie w tym roku podczas Targów MEBLE POLSKA będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą ukraińskich producentów mebli z Ukrainy. Na narodowym stoisku Ukrainy o powierzchni 800 mkw swoje meble zaprezentuje ponad 30 wystawców.

Efekty udziału w targach Meble Polska 2022

Ubiegłoroczne grupowe wystąpienie ukraińskich producentów mebli na targach w Poznaniu okazało się wielkim sukcesem. Udział w targach pomógł ich uczestnikom zwiększyć sprzedaż swoich produktów do takich krajów jak Rumunia, Polska, Łotwa, Irlandia, USA, Bułgaria, Estonia, Mołdawia, Holandia, kraje bałtyckie, Francja, Włochy, Niemcy, Szwecja, Finlandia i Słowacja.

Wielkość zamówień eksportowych otrzymanych przez uczestników stoiska narodowego #FurnitureofUkraine na koniec 2022 roku wyniosła 784 000 USD. Dzięki temu uratowano 331 miejsc pracy. Dzięki otrzymanym zamówieniom w produkcję udało się zainwestować 155 000 USD. Uczestnicy targów zwiększyli także produkcję na rynku krajowym o 210 000 USD. Ponadto 49 firm z sektora MŚP otrzymało od uczestników ukraińskiego stoiska narodowego zlecenia na realizację kontraktów otrzymanych na targach

Przygotowanie stoiska Furniture of Ukraine było możliwe dzięki wsparciu Stanów Zjednoczonych za pośrednictwem Agencji Stanów Zjednoczonych ds. Rozwoju Międzynarodowego (USAID) w ramach programu USAID Competitive Economy Program in Ukraine (USAID CEP)

Mamy nadzieję, że biznesowe owoce tegorocznej edycji będą jeszcze bardziej spektakularne.

Bilety