Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Ogólnopolski Kongres Meblarski już po raz siódmy na DREMIE

Podziel się

Jak zwiększyć zyskowność w czasie nowych wyzwań? Odpowiedzi na to pytanie poszukają uczestnicy VII Ogólnopolskiego Kongresu Meblarskiego „Polskie Meble – Konkurencyjna Polska”, który odbędzie się 14 września 2022 r., podczas targów DREMA w Poznaniu.

BILETY ZGŁOSZENIA

Celem każdej edycji Kongresu Meblarskiego - organizowanego przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli we współpracy z Grupą MTP i firmą Promedia Jerzy Osika - jest zdefiniowanie aktualnych wyzwań stojących przed polską branżą meblarską i znalezienie rozwiązań, które pomogą firmom z sukcesem zmierzyć się ze zmieniającym się otoczeniem rynkowym. O tym, dokąd zmierza sektor meblarski i jak się przygotować na nowe zjawiska gospodarcze, opowiedzą specjaliści podczas wykładu i dyskusji rozpoczynających tegoroczną edycję spotkania.

Jako, że tematem przewodnim siódmego Kongresu jest zwiększenie zyskowności, kolejne bloki wykładowo-dyskusyjne będą poświęcone zmniejszeniu kosztów i zwiększeniu przychodów. W związku z rosnącymi lawinowo cenami energii oraz z coraz większą rolą ochrony środowiska, eksperci poruszą zagadnienie zielonej energii i przedyskutują możliwości jej wykorzystania w branży meblarskiej. W sytuacji poszukiwania nowych wpływów wygrają ci, którzy w praktyce wykorzystają wiedzę o dofinansowaniach do działalności biznesowej, dlatego organizatorzy Kongresu włączyli też do programu wykład o dofinansowaniach dla branży meblarskiej. Spotkanie zwieńczy natomiast blok tematyczny, podczas którego uczestnicy dowiedzą się, jak zwiększyć przychody dzięki sprzedaży wielokanałowej.

Kongres Meblarski „Polskie Meble – Konkurencyjna Polska” będzie jak zwykle doskonałą okazją zarówno do poszerzenia wiedzy na ważkie obecnie tematy i zdobycia ważnych branżowych informacji, jak też do wymiany poglądów oraz networkingu. To wydarzenie, które na stałe już wpisało się w kalendarz najważniejszych spotkań branży meblarskiej. Tu trzeba po prostu być.

Udział w Kongresie jest bezpłatny. Zapraszamy do wcześniejszej rejestracji w biurze Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli.

Więcej informacji, zgłoszenia: Joanna Gruszczyńska, joanna.gruszczynska@oigpm.org.pl, tel.: 22 245 19 20