Rejestracja zwiedzających została otwarta❗ Zarejestruj się i dołącz do największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Paged Meble wraca na targi MEBLE POLSKA

Podziel się

Po siedmiu latach przerwy na Targi MEBLE POLSKA powraca PAGED MEBLE, renomowany producent mebli giętych, a także stołów, stolików i biurek.

Ostatni raz meble Pagedu na poznańskich kontraktacjach meblowych można było zobaczyć w 2017 roku. Kolejna taka okazja będzie podczas najbliższej edycji w lutym 2024 roku.

Historia firmy Paged rozpoczęła się w 1881 roku, od tego czasu nieustannie tworzy meble, które są wyjątkowe. Współpracuje z utalentowanymi projektantami, doskonaląc technologię ręcznego gięcia drewna. Stawia na połączenie tradycji rzemieślniczych, współczesnych form i trendów wzorniczych, aby pomóc tworzyć wnętrza pełne wygody i charakteru.

Każdy mebel opuszczający fabrykę Paged jest na swój sposób niepowtarzalny. Składa się na to synergia wysokich technologii obróbki drewna i kunsztu ręcznej pracy fachowców o niepowtarzalnych kompetencjach, przekazujących sekrety swojej pracy kolejnym pokoleniom pracowników.

 =============

Nadal przyjmujemy zgłoszenia od firm chcących wziąć udział w targach MEBLE POLSKA 2024. Dołącz do wystawców największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej odwiedzanych przez kupców meblowych z 70 krajów!

Oferta uczestnictwa Kontakt