Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Pierwsza odsłona Interior Business Summit już w październiku!

Podziel się

Interior Business Summit to pierwsza edycja jesiennego wydarzenia poświęconego branży wnętrzarskiej i dekoracyjnej. Imprezę tworzą specjaliści z Grupy MTP, zaangażowani w budowanie największych wydarzeń targowych w Polsce i Europie. Choć wydarzenie będzie odbywać się po raz pierwszy, swoją specyfiką nawiązuje do znanej wszystkim imprezy Home Decor, która od lat z powodzeniem odbywa się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w towarzystwie takich wydarzeń, jak Targi MEBLE POLSKA czy ARENA DESIGN. Trzonem jesiennego wydarzenia, które odbędzie się 6-7.10.2020 r. będzie konferencja dedykowana wszystkim zainteresowanym tematyką skutecznych działań promocyjnych i marketingowych na rynku wnętrz i dekoracji.

 

Osią dyskusji w czasie Interior Business Summit będzie marketing i promocja w czasach kryzysu, ale i nie tylko. Wśród tematów dyskusji z pewnością będzie zmiana stylu życiu i jej wpływ wpływ na trendy we wnętrzach, sprzedaż internetowa - znak czasu czy konieczność, komunikacja marki w branży wnętrzarskiej w czasach kryzysu czy innowacyjne kanały współpracy z architektami wnętrz i blogerami.                          

Przygotowując jesienne wydarzenie zdaliśmy sobie sprawę z tego, jak wiele jest eventów, konferencji i szkoleń dedykowanych architektom i projektantom organizowanych przez producentów, którzy zabiegają o współpracę z nimi. My proponujemy spotkanie, w czasie którego głos zabiorą agencje PR, projektanci i blogerzy, którzy przedstawią swoją perspektywę pracy z producentami – mówi Kinga Dobrowolska-Baczkun, dyrektor i pomysłodawca Interior Business Summit.

Prelekcje dostarczą kompleksowej wiedzy na temat działań promocyjno-marketingowych dedykowanych właśnie branży wnętrzarskiej. Do wystąpień zaprosiliśmy specjalistów z różnych dziedzin, którzy opowiedzą o relacji agencja/bloger-producent. Wśród zaproszonych gości są: stylistka wnętrz i blogerka Ula Michalak, Senior PR & Influencer Marketing Specialist Mateusz Haniszewski, blogerka Katarzyna Szostakowska, fotograf Marta Michalik, redaktor naczelna MAGAZIF Katarzyna Księżopolska, Social Media Performance Team Leader portalu Homebook.pl Marcin Schubert, CEO i założyciel Sfera Group Andrzej Czech, pierwsza w Polsce konsultantka design thinking oraz Innovation&Design Management Anna Wróblewska, Architectural Project Manager Roma Elsner, współwłaścicielka agencji PLN Design Group Magda Skibka, współwłaściciel i partner zarządzający w Home Sweet Home PR Marcin Poboży i wielu innych. Konferencję poprowadzi Dagmara Jakubczak, trendwatcher i doradca ws. designu oraz kolekcjonerstwa.

 

Jesteśmy przekonani, iż jesienne spotkanie w nowej odsłonie będzie doskonałą okazją do osobistych spotkań i rozmów w bezpiecznych warunkach, dających możliwość zachowania wymaganego dystansu społecznego. Równolegle będą odbywać się kontraktacje dla branży ogrodniczej Garden Business Meeting, którego główną cześć będzie stanowiła konferencja dla branży ogrodniczej. Całość ekspozycji i konferencja będą również zlokalizowane w Poznań Congress Center.

 

Interior Business Summit

6-7.10.2020

Międzynarodowe Targi Poznańskie

www.ibsummit.pl

Dowiedz się więcej