Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Rozwiń międzynarodową sprzedaż na Kaufland Global Marketplace

Podziel się

Podczas Targów Meble Polska zapraszamy na prelekcję "Zwiększ swoją wydajność i rozwiń międzynarodową sprzedaż na Kaufland Global Marketplace.” - środa, 21.02.2024, 11:30-12:15, Hol Wschodni, Sala Zielona.

Zwiększ swoją wydajność i rozwiń międzynarodową sprzedaż na Kaufland Global Marketplace

środa, 21.02.2024, 11:30-12:15

Hol Wschodni, Sala Zielona

Piotr i Łukasz opowiedzą o trickach i działaniach które pomogą Ci zwiększyć atrakcyjność twojej oferty na Kaufland. Wyróżnij się na tle konkurencji i popraw swoje wyniki dzięki odpowiedniej strategii sprzedaży w kategorii Meble. Uzyskaj praktyczne wskazówki i rekomendacje ekspertów dotyczące rozpoczęcia współpracy z nami i skutecznego dotarcia do nowych grup docelowych. Prezentacja skierowana jest do producentów i sprzedawców mebli i artykułów wnętrzarskich chcących rozpocząć sprzedaż na platformie lub poprawić swoje wyniki”

Platforma sprzedażowa Kaufland Global Marketplace to kompleksowe rozwiązanie pozwalające sprzedawcom internetowym na sprzedaż za granicą na marketplace Kaufland. Technologia multi-marketplace umożliwia centralne zarządzanie ofertami, zamówieniami i danymi produktów z poziomu jednego konta. Kaufland Global Marketplace oferuje dodatkowo wiele darmowych usług, które są niezbędne do zapewnienia skutecznego rozwoju w segmencie sprzedaży online. Kaufland Global Marketplace oferuje sprzedawcom doskonałą infrastrukturę, która zapewnia szybki rozwój na arenie międzynarodowej bez ponoszenia dużych nakładów pracy i konieczności wykorzystywania nadmiernych zasobów. 

Sprzedawaj z Kaufland Global Marketplace w Niemczech, na Słowacji i w Czechach oraz skorzystaj z wysokiej rozpoznawalności marki Kaufland, aby osiągnąć optymalny zasięg swoich ofert. 

Korzyści dla sprzedawcy detalicznego z Kaufland Global Marketplace:

 • Prowadzenie sprzedaży w jednym z najszybciej rozwijających się marketplace'ów w Niemczech
 • Wysoki zasięg: dostęp do 32 milionów odwiedzających miesięcznie na samej stronie Kaufland.de
 • Wysoka rozpoznawalność marki: 1500 sklepów Kaufland w 8 krajach 
 • Technologia multi-marketplace: jedna rejestracja umożliwia dostęp do wielu marketplace'ów Kaufland
 • Marketing wielokanałowy w pakiecie (SEO, SEA, porównywarki cen, media społecznościowe, broszury dla klientów) 
 • Odpowiednie metody płatności dla wszystkich krajów w pakiecie
 • Różne możliwości integracji i prosty listing produktów poprzez GTIN
 • Darmowa usługa tłumaczenia danych produktów i zapytań klientów
 • Osobiste wsparcie sprzedawcy w wielu językach 
 • Uczciwe i przejrzyste warunki
 • Brak okresów umownych 

Jako sprzedawca w Kaufland Global Marketplace rozszerzasz swoją strategię sprzedaży i zwiększasz zasięg oraz grupy docelowe. Wystawiaj produkty w prosty sposób za pośrednictwem jednej z ponad 70 integracji oprogramowania lub wykorzystaj opcje REST API, dodawanie plików CSV lub ręczne wprowadzanie produktu w Portalu Sprzedawcy. Twój udany start zapewnią usługi pomocnicze, takie jak np. tłumaczenie danych produktów i zapytań klientów. Sprzedaż i widoczność produktów możesz zwiększyć dzięki reklamom produktów sponsorowanych. 

Dla uczestników targów MEBLE POLSKA wstęp wolny.

Bilety