Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Użytkownicy platformy Buy Poland aż z 70 krajów!

Podziel się

Duże zainteresowanie poszukiwaniem dostawców mebli na platformie Buy Poland.

Mimo iż od uruchomienia internetowej platformy promocji polskich producentów za granicą www.buypoland.pl minęło dopiero kilka tygodni, serwis zgromadził już sporą liczbę użytkowników. Jak dotąd poszukiwaniem polskich dostawców na naszej platformie zainteresowało się blisko 3000 handlowców z 71 krajów!

Inauguracji działania portalu towarzyszy szeroka, międzynarodowa promocja, a informacje o platformie trafiły bezpośrednio do 50 000 kupców z najważniejszych grup zakupowych i sieci hurtowni i salonów meblowych z całego świata. Artykuły o Buy Poland ukazały się m. in. na najbardziej poczytnym amerykańskim portalu branży meblowej furnituretoday.com czy w niemieckim serwisie branżowym moebelmarkt.de

Wśród zagranicznych użytkowników portalu największą grupę stanowią kupcy z USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Chin, Ukrainy, Litwy, Rumunii, Estonii, Japonii, Białorusi, Holandii, Czech, Francji, Włoch, Słowacji, Bułgarii i Węgier. 

 

Buy Poland to rozbudowany internetowy katalog, który docelowo zawierać będzie informacje o tysiącach producentów z najsilniejszych polskich branż, w tym branży meblowej. Zadaniem platformy jest wsparcie polskich firm w zdobywaniu zagranicznych zleceniodawców. 

- Między innymi w ten sposób pragniemy wesprzeć polskich producentów w trudnej gospodarczo sytuacji, w jakiej się obecnie znaleźliśmy – zapowiada Zarząd Grupy MTP. - Kryzys spowodowany przez pandemię koronawirusa dotknął wielu polskich producentów. Stanęły fabryki, przerwano łańcuchy dostaw, zamknięto magazyny i sklepy - w Polsce i za granicą. Aby wyjść z niego obronną ręką, wiele firm będzie musiało zmienić źródła dostaw i kanały dystrybucji swoich produktów. Polska gospodarka jest mocno nastawiona na eksport - w ubiegłym roku jego wartość wzrosła o 5,5 proc. w stosunku do roku 2018 i przewyższyła wartość importu - podała Grupa MTP.

– Grupa MTP od wielu lat łączy biznes. Organizujemy targi, kongresy i konferencje – mówi Tomasz Kobierski, Wiceprezes Zarządu Grupy MTP. – Mamy zasoby, znamy zagraniczne rynki, mamy wypracowane od lat kontakty i relacje z przedsiębiorcami, jesteśmy rozpoznawalną marką. Postanowiliśmy to wykorzystać do stworzenia BuyPoland.pl, które pomoże rozruszać polską gospodarkę w wielu sektorach po trudnym czasie pandemii i zastoju.

Więcej informacji na www.buypoland.pl 

Aby zamieścić profil firmy w naszym katalogu, skontaktuj się z nami!