Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Zagłosuj na Targi MEBLE POLSKA!

Podziel się

Redakcja „BIZNES.meble.pl” zaprasza do wspólnego stworzenia rankingu najważniejszych momentów dla branży meblarskiej w 2020 roku.

Wśród wytypowanych wydarzeń nie mogło zabraknąć targów MEBLE POLSKA, które odbyły się pod koniec lutego i „były ostatnim dużym wydarzeniem targowym na świecie z początku 2020 r.”. Pomimo niepokojącej sytuacji związanej z pandemią COVID-19, największe międzynarodowe kontraktacje meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbyły się w Poznaniu przyciągnęły tysiące kupców meblowych z 69 krajów! To absolutny rekord wszystkich dotychczasowych edycji.

 

Edycja 2020 to kolejny etap strategii „Go global”, dzięki której udało się o 100 procent zwiększyć liczbę gości targowych ze Stanów Zjednoczonych i Kanady. Nowością był także cykl dyskusji panelowych na Scenie Marki poświęcony wyzwaniom stojącym aktualnie przed polskim meblarstwem. Do debat zaproszono ponad 60 gości – przedstawicieli rządu, ekspertów w dziedzinie meblarstwa, producentów, projektantów i naukowców, a także dziennikarzy z kraju i zagranicy, przedstawicieli sektora Horeca i instytucji związanych z edukacją, projektowaniem i przemysłem.

 

Innym wyróżnionym przez redakcję osiągnięciem jest zrealizowane w Polsce Walne Zgromadzenie elitarnego Międzynarodowego Stowarzyszenia Wydawnictw Meblarskich IAFP (International Alliance of Furnishing Publications), które również odbyło się w ramach targów MEBLE POLSKA 2020.  Na zaproszenie Grupy MTP w Poznaniu gościli dziennikarze między innymi z Singapuru, Meksyku, Indii, Stanów Zjednoczonych, Rosji, Rumunii, Turcji, Niemiec czy Bułgarii.

Rekordowa edycja targów MEBLE POLSKA w tak trudnym czasie dla światowej gospodarki pokazała jak istotną rolę dla przedsiębiorców odgrywają targi branżowe.

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie na wydarzenia  Targi „Meble Polska 2020” oraz Polska po raz pierwszy gospodarzem Walnego Zgromadzenia IAFP >> ZAGŁOSUJ <<

Głosowanie trwa do 17 stycznia!