Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Zapraszamy na Golden Marketing Conference

Podziel się

Wszystkich uczestników targów Meble Polska zapraszamy do udziału w piątej edycji Golden Marketing Conference! Już w połowie września w Poznaniu!

Golden Marketing Conference to jedna z największych konferencji marketingowych w Polsce. Dwa dni interesujących prelekcji na temat rozwoju marki własnej, strategii organizacji oraz kompleksowych działań on-line. Mnogość zaproszonych gości i poruszanej tematyki sprawia, że jest to event na światowym poziomie skierowany do Top Managamentu.

Do uczestnictwa w konferencji zaprosiliśmy prelegentów - profesjonalistów, ludzi z charyzmą, którzy podzielą się swoją wiedzą w sposób interesujący, okraszony dużą dozą poczucia humoru i praktycznych przykładów. Półgodzinne, a nawet godzinne wystąpienia pozwolą lepiej zgłębić temat i poznać nowe narzędzia, które umożliwią wejście na nowy poziom profesjonalizmu. Gościem specjalnym tegorocznej edycji jest Jurek Owsiak!

Kontakty rodzą kontrakty dlatego oprócz prelekcji, będzie możliwość wzięcia udziału w sesji networkingowej. Jest to doskonała okazja do wymiany zdań, doświadczeń i spostrzeżeń. Zależy nam by Golden Marketing Conference była miejscem inspirujących i motywujących spotkań.

Szczegółowe informacje na temat Golden Marketing Conference dostępne są na: https://goldenmarketing.pl/poznan