Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Znamy laureata nagrody Złoty Medal Wybór Konsumentów targów Meble Polska 2022

Podziel się

Targi Meble Polska, które odbyły się w maju 2022 okazały się ogromnym sukcesem, zarówno pod względem firm prezentujących swoje najnowsze produkty, jak i pod kątem zwiedzających, którzy przyjechali na to wydarzenie z ponad 70 krajów! Pierwszego dnia targów poznaliśmy laureatów nagrody Złoty Medal Grupy MTP i od tego momentu rozpoczął się kolejny etap rywalizacji – konkurs o Złoty Medal Wybór Konsumentów.

Branża meblowa, jak i konsumenci mogli oddawać głosy na najlepsze według nich nagrodzone produkty, wybrane przez sąd konkursowy. Głosowanie internetowe trwało miesiąc, a dzisiaj znamy już zwycięzcę!

Złoty Medal Wybór Konsumentów targów Meble Polska zdobyła kolekcja sof i narożników MISTY firmy Wajnert Meble Sp. z o.o.

Kolekcję Misty wyróżnia połączenie dwóch wyjątkowo praktycznych rozwiązań: elektrycznie wysuwane siedzisko, które znacząco zwiększa powierzchnię użytkową w zależności od potrzeby oraz wygodne podwójne poduchy oparciowe z systemem podnoszenia, który pozwala na komfortowe opieranie się. Kolekcja miała swą premierę w pierwszym kwartale 2022r. na targach wewnętrznych firmy Wajnert Meble gdzie wzbudziła największe zainteresowanie i entuzjazm wśród odwiedzających. Potwierdziły, to również liczny zamówień. Kolekcja została doceniona nie tylko za praktyczne funkcje, ale i unikalny design jak i modułowość, która pozwala na dostosowanie mebla do potrzeb szerszego grona.

Posłuchajmy co o nagrodzonym produkcie mówi Dominika Wajnert – Członek Zarządu:

Przypominamy także jak wyglądało wręczanie nagród podczas targów: