Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Alchemia Współpracy marki Motiv Home na MEBLE POLSKA 2024

Podziel się

Podczas Targów MEBLE POLSKA na stoisku Motiv Home będziecie mogli zapoznać się z wyjątkowymi projektami mebli stworzonymi we współpracy z pięcioma polskimi studiami projektowymi: Mode:lina, Nikodem Szpunar, Izabela Brola-Cieśluk, Pawlak&Stawarski oraz Witamina D.

Motiv Home zaprezentuje zarówno awangardowe, jak i klasyczne rozwiązania, w tym stoły Izy Broli-Cieśluk i Nikodema Szpunara oraz premierę kolekcji outdoorowej ZIPP autorstwa studia Witaminy D. Łącznie na ekspozycji marka pokaże 30 kolekcji!

Wystawę wzbogaci dwudniowy program prelekcji i spotkań z twórcami kolekcji. Drugiego dnia targów odbędzie się wykład o trendach, który poprowadzi trendwatcherka, kuratorka treści, edukatorka – Maja Musznicka. Trzeciego dnia targów czeka nas rozmowa o trendach w tkaninach oraz kuratorska prezentacja całej kolekcji prowadzona przez Izę Brolę. 

Całość uwieńczy networking przy lampce wina i dźwiękach muzyki w wykonaniu uznanego DJ Busha, gwiazdy poznańskiej sceny klubowej, który często występuje w towarzystwie wokalistów i muzyków takich jak, Ben Westbeech, Georg Levin, Capitol A, Desney Bailey, Clara Hill, Colin Corvez, Dixon.

 (kliknij, aby powiększyć)