Rejestracja zwiedzających została otwarta❗ Zarejestruj się i dołącz do największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

DES Sofa Line na Targach MEBLE POLSKA 2024

Podziel się

Poznajcie naszego wystawcę - polskiego producenta mebli tapicerowanych DES Sofa Line.

Firma DES Sofa Line w ciągu wielu lat zyskała sobie miano lidera wśród producentów mebli tapicerowanych. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu w park maszynowy oraz specjalistyczne urządzenia na każdym etapie produkcji, firma zapewnia finalny produkt o niespotykanych walorach estetycznych i jakościowych. Dbałość o detale i stosowanie wyselekcjonowanych komponentów, zapewnia zadowolenie klientów.

Wszystkie meble produkowane w firmie DES Sofa Line wykonywane są w całości na miejscu. Poczynając od stolarki poprzez szycie i tapicerowanie, po samo wykończenie. DES Sofa Line korzysta z najnowocześniejszych maszyn szwalniczych, stosując do produkcji skóry naturalne z renomowanych włoskich garbarni. 90% produkowanych przez DES Sofa Line mebli wypoczynkowych wykonanych jest z najwyższej jakości skór naturalnych, pozostałe 10% wykonane jest z tkanin obiciowych.

DES Sofa Line specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych: sof, narożników, systemów modułowych oraz mebli tapicerowanych z elektrycznymi mechanizmami w szerokiej w rodzaje gamie skór, jednak każda z kolekcji dostępna jest również w tkaninach obiciowych.

Jako wieloletni wystawca również w roku 2024 DES Sofa Line zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje i rozwiązania technologiczne na targach Meble Polska.

Więcej informacji o firmie DES Sofa Line znajdziecie tu: www.des.pl 

Bilety