Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Diament Meblarstwa 2024 – ostatni miesiąc na zgłoszenia!

Podziel się

To już ostatnia szansa na zgłoszenie produktów do tegorocznej edycji konkursu dla branży meblarskiej – Diament Meblarstwa 2024. Konkurs organizowany jest przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika i portalu BIZNES.meble.pl oraz Meble.pl S.A.

18. edycja hołduje niezmiennej zasadzie, iż każdego roku na rynek wprowadzane są produkty, na które warto zwrócić uwagę. Udział w konkursie to okazja do zaprezentowania profesjonalistom z branży efektów wytężonej pracy projektantów, sztabów ludzi w fabrykach, jak i mniejszych zespołów działających w manufakturach. Co roku na polskim rynku pojawiają się przedmioty, którymi chcemy się otaczać, a wśród nich są prawdziwe diamenty. To właśnie ich poszukują organizatorzy oraz jurorki i jurorzy konkursu.

Na zgłoszenia do konkursu organizatorzy czekają do 2 października. Koszt zgłoszenia pierwszego produktu to 1.890 zł + 23% VAT. Od drugiego do piątego produktu koszt zgłoszenia to 900 zł netto za każdy produkt, a od szóstego wzwyż produkty zgłaszane są bezpłatnie.

Nie zwlekaj i już teraz wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY!

Produkty można zgłaszać w 25 kategoriach, w ramach których uczestnicy dokonują wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy. W ramach specjalnie stworzonej przed kilkoma laty kategorii „młody design” studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą zgłaszać bezpłatnie swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

Konkurs Diament Meblarstwa 2024 trwa od czerwca do grudnia 2023 r. i składa się z 5 etapów. Zwieńczeniem tegorocznej edycji będzie katalog konkursowy, którego premiera odbędzie się podczas Gali wręczenia nagród w Warszawie.

ETAP 1: cena promocyjna
19 czerwca – 31 lipca – promocyjny koszt zgłoszenia pierwszego produktu: 990 zł + 23% VAT

ETAP 2: cena regularna
1 sierpnia – 2 października – regularny koszt zgłoszenia pierwszego produktu: 1.890 zł + 23% VAT

ETAP 3: głosowanie kapituły
9-16 października – głosowanie kapituły konkursowej

ETAP 4: nagrodzeni
17-20 października – poinformowanie uczestników o wynikach konkursu
23 października – opublikowanie wyników na stronie konkursowej
23-30 października – głosowanie Internautów

ETAP 5: gala konkursowa
grudzień – uroczysta Gala wręczenia nagród w Warszawie

Zwycięzców wyłoni Kapituła, która liczy kilkadziesiąt osób, a wśród nich są architektki i architekci, projektantki i projektanci wnętrz, blogerki, przedstawicielki i przedstawiciele mediów i organizacji, naukowczynie i naukowcy oraz ekspertki i eksperci z branży meblarskiej. W gronie jury nie może również zabraknąć osób reprezentujących targi, handel meblami, technologię produkcji, hurtownie oraz firmy patentowe i atestowe. Dokonując oceny produktów jury weźmie pod uwagę: innowacyjność i zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomię oraz design, czyli zastosowane wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami oraz ogólną prezencję produktu.

Oficjalne zakończenie konkursu i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się w grudniu br. w Warszawie.

Diament Internautów w nowej odsłonie

Nowy rozdział, w który wkracza konkurs wraz z inauguracją 18. edycji, oznacza kolejne zmiany w formule. Korzystając z tego, że w listopadzie 2022 roku odbyła się premiera nowego serwisu BIZNES.meble.pl, a portal przeszedł gruntowną transformację, organizatorzy zadecydowali o relaunchu nagrody Diament Internautów. Tegoroczny plebiscyt wystartuje 23 października i potrwa do 30 październiku. Głosowanie użytkowników serwisu na najlepszy ich zdaniem produkt rozpocznie się na nowej wersji portalu tuż po opublikowaniu werdyktu kapituły. Zwycięzca plebiscytu otrzyma statuetkę Diament Internautów.

Patronami Honorowymi i Medialnymi 18. edycji Diamentu Meblarstwa są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, co zapewnia szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.

Udział w konkursie to nie tylko szansa na zdobycie statuetki i możliwość korzystania z logo Diament Meblarstwa do oznaczania nagrodzonych produktów, to także promocja marki, otwarcie na nowych odbiorców i szansa na wyróżnienie się na tle konkurencji.

Zmierz się z najlepszymi i weź udział w 18. edycji konkursu Diament Meblarstwa!

Zapraszamy na stronę www.diamentmeblarstwa.pl.

ORGANIZATOR:
Wydawnictwo meble.pl (miesięcznik i portal BIZNES.meble.pl oraz Meble.pl S.A.)
tel. 85/653-79-65
konkurs@meble.pl 
www.biznes.meble.pl