Promocyjne ceny tylko do 30 września❗🔥🔥🔥  

Organizator:

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniach biznesowych MEBLE POLSKA Edycja Specjalna?

Podziel się

Na targach MEBLE POLSKA co roku producenci i dystrybutorzy spotykają się z tysiącami kupców z całego świata. Tym razem z uwagi na sytuacje epidemiczną wydarzenie odbędzie się w formule online. Zobacz, dlaczego warto wziąć w nim udział.

SPOTKASZ SIĘ Z CZOŁOWYMI LIDERAMI BRANŻY W BEZPIECZNYCH WARUNKACH

Uczestnictwo w wydarzeniu online to gwarancja  prowadzenia bezpiecznych wirtualnych rozmów biznesowych,  bez ryzyka dla zdrowia związanego z bezpośrednim kontaktem i podróżowaniem.

 

ZYSKASZ NOWYCH PARTNERÓW HANDLOWYCH

wśród producentów i dystrybutorów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej lub kupców z całego świata

 

POSZERZYSZ SWOJĄ SIEĆ KONTAKTÓW BIZNESOWYCH

Inteligentny system zaproponuje Ci najlepszych partnerów do rozmów online, zgodnych z Twoimi zainteresowaniami biznesowymi.

 

UMÓWISZ ROZMOWY ONLINE 1:1   

W prosty i szybki sposób skontaktujesz się z wybranymi uczestnikami wydarzenia.  W  przeprowadzeniu wirtualnych rozmów  wspomogą Cię  opcje video oraz chat.

 

WYGODNIE ZAPLANUJESZ SWOJE SPOTKANIE DZIĘKI  KALENDARZOWI  ONLINE

Będziesz mógł umówić wirtualne spotkania, wybrać  interesujące Cię punkty programu wydarzenia  i jednym kliknięciem dodać je do swojego  zsynchronizowanego z Outlook i  Google kalendarza.

 

ZDOBĘDZIESZ NOWĄ DAWKĘ WIEDZY, POSŁUCHASZ EKSPERTÓW  

Dzięki udziałowi w serii interesujących wykładów i webinarów  zdobędziesz informacje na temat importu mebli z Polski. 

 

WYRÓŻNISZ SIĘ PROFILEM ONLINE

Uzupełniając informacje w swoim profilu uczestnika będziesz bardziej widoczny wśród innych przedstawicieli z branży i tym samym zwiększysz szansę na otrzymanie zaproszenia na wirtualne spotkanie.