Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Dlaczego warto zarejestrować się przed targami?

Podziel się

Zarejestruj się przed targami i odbierz bezpłatny bilet!

Wcześniejsza rejestracja przez Internet pozwala nie tylko uniknąć kolejek przy wejściu na targi, ale także zaoszczędzić. Przedstawiciele branży meblarskiej zarejestrowani online przed rozpoczęciem targów otrzymają bezpłatny bilet wstępu.

Od pierwszego dnia targów koszt biletu dla profesjonalistów wynosić będzie 50 złotych.

- W ten sposób chcemy skłonić zwiedzających do wcześniejszego planowania pobytu i rozmów na targach, co pozwala organizatorom i wystawcom lepiej przygotować się do tego wydarzenia -  wyjaśnia dyrektor targów MEBLE POLSKA Józef Szyszka. Bilet dla profesjonalistów upoważnia do wielokrotnego wstępu na teren targów przez wszystkie dni ich trwania.

Zainteresowanie kupców meblowych udziałem w poznańskich kontraktacjach jest ogromne. Już w pierwszych dniach rejestracji bilety na targi odebrali handlowcy z ponad 30 krajów. Do końca listopada w systemie zarejestrowali się zwiedzający z 60 krajów. Oprócz przedstawicieli grup zakupowych i sieci meblowych z Europy czy Ameryki Północnej swój udział potwierdzili już także zwiedzający z tak egzotycznych rynków jak: Algieria, Arabia Saudyjska, Chiny, Ghana, Indie, Izrael, Liban, Mali, Mauritius, Mongolia, Nigeria, Senegal, Togo czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

 

Bilety PREMIUM

Polecamy także bilety PREMIUM, które poza wstępem na wydarzenie oferują pakiet dodatkowych świadczeń, jak wjazd i parkowanie na terenie targów, lunch w Garden City czy kawę w MTP Cafe.

 

Zarejestruj się! Kup bilet PREMIUM