Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Furnishing the World: jak rozszerzyć działalność na rynki zagraniczne dzięki e-commerce?

Podziel się

Chcesz dowiedzieć się, jak efektywnie wykorzystać e-commerce do rozwoju swojego biznesu na skalę międzynarodową? Tej prelekcji nie możesz przegapić.

Furnishing the World: jak rozszerzyć działalność
na rynki zagraniczne dzięki e-commerce?

21.02.2024 - 14:30-15:15

Hol Wschodni | Sala Zielona

W dzisiejszych czasach e-commerce stało się nieodłącznym elementem biznesu, a sektor meblarski nie jest wyjątkiem. Prelekcja ta będzie skupiała się na strategiach i narzędziach, które mogą pomóc firmom meblarskim w rozszerzeniu swojej działalności na rynki zagraniczne poprzez wykorzystanie potencjału e-commerce.

Podczas prelekcji omówione zostaną kluczowe kwestie związane z ekspansją na rynki zagraniczne, w tym wybór odpowiednich platform e-commerce, strategie marketingowe dostosowane do różnych kultur i rynków, oraz logistyka i obsługa klienta. Przedstawione zostaną także przykłady firm, które odniosły sukces w ekspansji na rynki zagraniczne dzięki wykorzystaniu e-commerce. Omówione zostaną również najnowsze trendy i możliwości w tej dziedzinie.

Prelekcja ta będzie doskonałą okazją dla firm meblarskich, aby zdobyć wiedzę i inspirację, jak efektywnie wykorzystać e-commerce do rozwoju swojego biznesu na skalę międzynarodową.

Dla uczestników Targów MEBLE POLSKA i HOME DECOR wstęp wolny!

Organizatorzy prelekcji:

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilety