Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

"Furniture News" patronem medialnym MEBLE POLSKA Edycja Specjalna

Podziel się

W gronie naszych patronów medialnych witamy jedna z najpopularniejszych platform medialnych branży meblowej w Wielkiej Brytanii - "Furniture News".

 

Platforma medialna Furniture News, składająca się z miesięcznika drukowanego, portalu internetowego, dodatków i produktów cyfrowych - w tym katalogu cyfrowego The Furniture Trade Directory/Connect - oferuje reklamodawcom najlepsze szanse na sukces na brytyjskim rynku meblowym i jest uznawany przez International Alliance of Furnishing Publications (IAFP) za wiodący tytuł branżowy w Wielkiej Brytanii.

Od 1986 roku "Furniture News" dostarcza wiadomości z branży i informacje o produktach. Może się pochwalić doskonałą treścią i dużym zasięgiem oraz największą w branży bazą reklamodawców. Dzięki ścisłej współpracy z organizacjami i targami meblowymi (np. Meble Polska), "Furniture News" łączy interesujące artykuły redakcyjne z reklamami produktowymi, aby zapewnić jak najlepszą konwersję - w druku, online i poprzez e-mail. Dowiedz się więcej na www.furniturenews.net.