Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

IFJ - nasz patron medialny w Indiach

Podziel się

W poszukuwaniu nowych kupców meblowych zajrzeliśmy także do Indii. W działaniach promocyjnych wspiera nas tam magazyn IFJ - nasz kolejny partner medialny.

 

IFJ - indyjski przegląd świata wnętrz, architektury, mebli i designu - jest jedynym wydawnictwem "made in India" o międzynarodowym zasięgu o tej tematyce. Jest platformą jednoczącą wszystkie sektory branży. IFJ jest dumnym członkiem prestiżowego Międzynarodowego Stowarzyszenia Wydawnictw Meblowych (IAFP) oraz Światowej Konfederacji Meblowej WFC.

Magazyn wydawany jest sześć razy w roku, IFJ (wcześniej znany jako Index Furniture Journal) jest dystrybuowany wśród 30.000 profesjonalistów w branży, w tym architektów, projektantów wnętrz, budowniczych, producentów, dystrybutorów i importerów mebli oraz zarządców obiektów hotelowych i użyteczności publicznej. Pismo wysyłane jest także międzynarodowych stowarzyszeń i izb handlowych.

Każde wydanie IFJ zawiera bogaty zestaw wiadomości o sytuacji w branży, wydarzeniach i trendach, stanowiąc ważne narzędzie wspierające w pracy profesjonalistów.

IFJ współpracuje z najważniejszymi targami na całym świecie, promując je wśród indyjskich nabywców.

Magazyn jest wydawany przez Index Media Pvt Ltd, który jest częścią Universal Media Group (UMG). Organizacja ta jest dostawcą kompletnych rozwiązań biznesowych, które w pełni zaspokajają różnorodne potrzeby podmiotów biznesowych. UMG składa się z sześciu niezależnych firm oferujących takie usługi takie jak: targi, wydawnictwa, marketing cyfrowy, badania i consulting, studio projektowe, organizacja wydarzeń branżowych.