Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

IV spotkanie kobiet związanych z branżą meblarską

Podziel się

Już 14 września 2023 w ramach targów DREMA organizatorzy: Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli oraz Grupa MTP zapraszają kobiety biznesu działające w branży meblowej oraz wyposażenia wnętrz i przemyśle drzewnym na czwartą już odsłonę spotkania pt. „Jak odnosić sukcesy w świecie nowych wyzwań”.

Niezwykłe osobistości płci pięknej podzielą się swoją wiedzą, pasją i zaangażowaniem - wkład kobiet w rozwój branży jest nieoceniony, a różnorodność perspektyw przekształca sposób, w jaki myślimy o drewnie. Spotkanie będzie miało charakter konferencyjno–networkingowy. Oprócz udziału w ciekawych wykładach na ważne dla branży tematy, będzie można również porozmawiać z liderkami biznesu meblarskiego, wymienić się aktualnymi informacjami i nawiązać nowe relacje.

Podczas spotkania prelekcję wygłosi m.in. profesor Ewa Ratajczak, która opowie o pasji i sukcesie, a także o tym, co nas blokuje w jego osiągnięciu. Pojawią się też aktualne branżowe zagadnienia, na przykład digitalizacja w obszarze designu – temat ten przybliży uczestniczkom Małgorzata Rusin z firmy Meble VOX. Ogromnym źródłem inspiracji stanie się panel dyskusyjny. W tym roku rozmowy będą się toczyły pod hasłem „Kobiety w świecie nowych wyzwań”. 

Zaproszone liderki biznesu meblarskiego będą szukały odpowiedzi na pytania: jakie wyzwania stoją przed współczesnymi kobietami, jak w świecie coraz to nowych wyzwań osiągnąć work-life balance, jak motywować się do działania, jak nie tracić do siebie zaufania w przypadku osiągnięcia chwilowej porażki oraz jak sobie radzić z tym stanem.

Targi DREMA - 14.09.2023 r. godz. 11:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie

Dowiedz się więcej >>>