Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Jubileusze: 30 lat firmy Drewmix

Podziel się

Przedstawiamy jubilata. Nasz wystawca, firma Drewmix obchodzi jubileusz 30-lecia.

 W tym roku świętujemy wyjątkowy jubileusz - 30-lecie istnienia firmy. Historia DREWMIX zaczęła się dokładnie w marcu 1992 roku w małym przydomowym warsztacie rzemieślniczym z kilkoma pracownikami.

Przez 30 lat dzięki sile naszej rodziny, determinacji i ciężkiej pracy rozwinęliśmy się do skali nowoczesnego przedsiębiorstwa zatrudniającego obecnie ponad 300 osób. Z dumą przyznajemy, że w naszym zespole są osoby, które są z nami od początku powstania firmy i tworzenia się jej struktur.

Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji krzeseł i stołów – i w tym kierunku chcemy się dalej rozwijać. Zbudowaliśmy jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Polsce, inwestując w maszyny najlepszych koncernów. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zapewniamy swoim odbiorcom wysokiej jakości produkty w dobrej cenie.

Prowadzimy sprzedaż do ponad 15 krajów na całym świecie. Nasze meble są niemal we wszystkich sieciach handlowych w Polsce oraz w wielu dobrych salonach meblowych.

Dziękujemy naszym Klientom, Partnerom i Pracownikom za wspólnie spędzone lata. Dzięki Wam z dumą możemy wspominać swoją przeszłość i z dużym optymizmem patrzeć w przyszłość.