Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Podziękowania Prezesa OIGPM

Podziel się

"Zaangażowanie i pełen profesjonalizm całego zespołu targowego sprawiły, że tegoroczna edycja tak kluczowego dla promocji polskiej branży meblowej wydarzenia była niezwykle udana i inspirująca" - napisał w liście do Prezesa Zarządu Grupy MTP Tomasz Kobierskiego Prezes Zarządu Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli Jan Szynaka.

Prezes Szynaka zwraca uwagę w swoim liście, że targi MEBLE POLSKA przyczyniły się do zwiększenia świadomości potencjału polskiego przemysłu meblarskiego zarówno w kraju, jak i za granicą. Jak podkreślił, jako organizator tak ważnego wydarzenia mamy pośredni wpływ na rozwój kluczowego sektora dla rozwoju polskiej gospodarki.

Jak Szynaka wyraził także swoją wdzięczność za doskonałą współpracę Grupy MTP z polskimi producentami mebli i podkreślił znaczenie długotrwałych i partnerskich relacji między Targami Poznańskimi a przedstawiciela mi branży meblarskie, jakie udało się zbudować przez lata.

Autor listu wyraził także nadzieję na kontynuowanie wspólnych działań na rzecz promowania i rozwoju polskiej branży meblowej w nadchodzących latach.