Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Portal i miesięcznik "BIZNES.meble.pl" patronami medialnymi MEBLE POLSKA Edycja Specjalna

Podziel się

„BIZNES.meble.pl” to uznana marka na rynku mediów branżowych, której trzon stanowią wydawany w wersji papierowej miesięcznik oraz portal, dedykowane profesjonalistom związanym z przemysłem meblarskim.

 

„BIZNES.meble.pl” daje świeże spojrzenie na branżę meblarską: bez tematów tabu, bez konformizmu – fakty i opinie, zawsze w profesjonalnym wydaniu. Analizy zjawisk zachodzących w branży meblarskiej i w świecie biznesu, informacje o rynkach zagranicznych, ciekawe wywiady to źródła inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać zawodowe cele. A ponadto… nowości, trendy, światowej klasy design, kulisy branży i pytania do znanych osób o to, o co inne media boją się zapytać. „BIZNES.meble.pl” wypełnia lukę pomiędzy fachowymi pozycjami o technologiach i produktach przemysłu meblarskiego a mediami wnętrzarskimi. Doświadczony i otwarty na wyzwania zespół gwarantuje najwyższy poziom merytoryczny oraz satysfakcję czytelników.

Od września 2019 miesięcznik „BIZNES.meble.pl” jest członkiem elitarnego Międzynarodowego Stowarzyszenia Wydawnictw Meblarskich IAFP (International Alliance of Furnishing Publications). Stowarzyszenie skupia najlepsze czasopisma z 18 – teraz z 19 – krajów, poświęcone rynkowi meblarskiemu i produkcji mebli.

biznes.meble.pl