Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Promujemy polskich producentów mebli

Podziel się

Grupa MTP uruchomiła platformę "Buy Poland", która służy prezentacji potencjału eksportowego polskich przedsiębiorstw i producentów.

 

Buy Poland to narzędzie, którego zadaniem jest pomoc zagranicznym klientom w znalezieniu właściwych dostawców w Polsce. Katalog zawiera informacje o kluczowych producentach działających od wielu lat na rynkach międzynarodowych z najsilniejszych polskich branż. Jako pierwszy do katalogu Buy Poland trafił sektor meblarski. W ten sposób chcemy pomóc polskim producentom mebli w trudnej sytuacji, w jakiej się obecnie znaleźli.

Oprócz informacji o przedsiębiorstwach i ich najnowszych produktach, Buy Poland służyć będzie również publikacji najnowszych informacji i raportów na temat najważniejszych sektorów polskiego przemysłu. 

Dla wszystkich wystawców targów MEBLE POLSKA 2020 do końca roku promocja na portalu będzie całkowicie bezpłatna. 

Inauguracji działania portalu towarzyszyć będzie szeroka międzynarodowa promocja. Informację
o platformie prześlemy do 50.000 kupców meblowych z całego świata, których mamy w swoich bazach. Gdy tylko zagrożenie epidemiologiczne zacznie się zmniejszać w poszczególnych krajach i regionach, uruchomimy w nich bezzwłocznie kampanie internetowe promujące serwis Buy Poland kierowane bezpośrednio do tamtejszych przedstawicieli handlu meblami.

Dowiedz się więcej pod >> linkiem <<