Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

SAFE BUSINESS - standardy bezpieczeństwa na targach Meble Polska

Podziel się

Poznaj nowe zasady sanitarne, które wprowadziliśmy w trosce o Twoje bezpieczeństwo!

Zapewnienie bezpieczeństwa wystawcom, zwiedzającym oraz pracownikom targów MEBLE POLSKA podczas najbliższej edycji stanowi dla nas absolutny priorytet. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, zgodnie z wytycznymi GIS i WHO związanymi z ochroną przed zachorowaniem na COVID-19, podczas wydarzenia prosimy o stosowanie się do poniższych zasad bezpieczeństwa:

Dokładnie myj i dezynfekuj ręce

We wszystkich najczęściej uczęszczanych miejscach na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zostały zamontowane dozowniki ze środkami dezynfekującymi. Powierzchnie dotykowe (np. blaty, stoły, poręcze, klamki) oraz toalety są w ciągu dnia wielokrotnie dezynfekowane przez serwis sprzątający.

Pamiętaj o zakrywaniu ust i nosa

Wystawcy oraz zwiedzający są zobowiązani do zakrywania ust oraz nosa zarówno w pomieszczeniach pawilonów, jak i na zewnątrz, za wyjątkiem przestrzeni gastronomicznych, gdzie spożywają posiłki.

Zachowaj dystans min. 2 metrów

Dzięki rejestracji online i biletom internetowym stale monitorujemy liczbę odwiedzających i zapewniamy, że zawsze zachowana jest minimalna odległość 2 m. Poszerzyliśmy również ciągi komunikacyjne w przestrzeni wystawienniczej.

Ogranicz używanie gotówki, płać kartą płatniczą

W trakcie wydarzenia zachęcamy do płacenia wyłącznie kartą płatniczą lub inną formą płatności elektronicznej.

Zarejestruj się online

Nie będziesz musiał stać w kolejce do kasy. Jednocześnie zaoszczędzisz - bilet dla profesjonalistów jest bezpłatny tylko online. Bilet zakupiony w kasie po rejestracji kosztuje 50 pln.

Nie witaj się uściskiem dłoni

W trosce o wzajemne bezpieczeństwo witamy się i żegnamy z naszymi partnerami biznesowymi i klientami w sposób bezdotykowy.

Zasłaniaj usta

Podczas kaszlu i kichania zasłaniaj usta łokciem lub chusteczką. W ten sposób chronisz wszystkie osoby znajdujące się na terenie wydarzenia.

W razie potrzeby skorzystaj z pomocy medyka

Zapewniamy zespół medyczny na terenie wydarzenia przez cały czas jego trwania.

Cyrkulacja powietrza

Nasza przestronna przestrzeń wystawiennicza jest wyposażona w nowoczesne systemy wentylacyjne. Dzięki otwartym i wietrzonym pawilonom cały czas utrzymujemy właściwą cyrkulację powietrza.

Zostań w domu, jeśli ->

- zaobserwujesz u siebie objawy choroby,

- jesteś objęty kwarantanną lub izolacją,

- miałeś w ciągu ostatnich 14 dni kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zakażoną lub chorą na COVID-19.

W przypadku zmiany zaleceń Polskiej Izby Przemysłu Targowego, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz władz państwowych dotyczących organizacji imprez targowych zasady bezpieczeństwa na targach Meble Polska zostaną dostosowane do aktualnych wytycznych.

>> PEŁNA INSTRUKCJA BEZPIECZEŃSTWA EPIDEMICZNEGO <<

Poznaj standardy bezpieczeństwa na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich