Zarezerwuj stoisko! 🔥📣🔥📣 Ostatnia wolna powierzchnia w pawilonach! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

SAFE BUSINESS - standardy bezpieczeństwa na targach Meble Polska

Podziel się

Poznaj nowe zasady sanitarne, które wprowadziliśmy w trosce o Twoje bezpieczeństwo!

Zapewnienie bezpieczeństwa wystawcom, zwiedzającym oraz pracownikom targów MEBLE POLSKA podczas najbliższej edycji stanowi dla nas absolutny priorytet. Podjęliśmy wszelkiego rodzaju środki ostrożności zgodne z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego, jak przestrzeganie limitu 10 metrów kwadratowych przestrzeni na jedną osobę, monitorowanie obowiązku zasłaniania ust i nosa, poszerzenie ciągów komunikacyjnych, regularna dezynfekcja powierzchni czy zwiększenie wentylacji pawilonów. Ale to nie wszystko.

SAFE BUSINESS - dbamy o twoje bezpieczeństwo

- Z rozmów z przedstawicielami kluczowych zagranicznych grup zakupowych wynika, że oczekują oni od nas podjęcia dodatkowych działań, które zapewnią bezpieczeństwo uczestnikom targów. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić nowe zasady wstępu na ekspozycję podobne do tych obowiązujących podczas innych zagranicznych wydarzeń targowych dla branży meblowej – mówi dyrektor targów MEBLE POLSKA Józef Szyszka.

Wstęp na targi MEBLE POLSKA 2022 będą mieć wyłącznie:

  • zaszczepieni,
  • ozdrowieńcy
  • oraz osoby przetestowane.

Podczas targów MEBLE POLSKA 2022 honorowane będą szczepionki przeciw Covid-19 dopuszczone na terenie Unii Europejskiej tj. Pfizer, Moderna, AstraZeneca oraz Johnson&Johnson. Szczepienie jest traktowane jako ważne, gdy jest pełne (tj. 2 dawki w przypadku szczepionek Pfizer, Moderna oraz AstraZeneca i 1 dawka w przypadku szczepionki Johnson&Johnson) oraz gdy od podania ostatniej dawki minęło minimum 14 dni.

Osoby, które nie posiadają paszportu covidowego ani ujemnego wyniku testu na SARS-CoV-2 wykonanego nie później niż 48 godzin przed wejściem na teren targów, będą mogły na miejscu skorzystać odpłatnie ze specjalnie zorganizowanego punktu szybkich testów. Takie rozwiązania z powodzeniem sprawdzają się w innych krajach europejskich m.in. w Niemczech, Włoszech czy Francji.

Dzięki temu na terenie targów powstanie "bezpieczna przestrzeń", w której uczestnicy będą mogli prowadzić rozmowy biznesowe bez obaw o swoje zdrowie.

– Wierzymy, że wprowadzenie tych zasad pozwoli nam przeprowadzić targi w sposób bezpieczny dla ich uczestników oraz spowoduje przyjazd do Poznania licznej reprezentacji kupców meblowych z zagranicy, którzy od takich działań uzależniają swoją obecność w Poznaniu – dodaje Józef Szyszka.

Ponadto w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, zgodnie z wytycznymi GIS i WHO związanymi z ochroną przed zachorowaniem na COVID-19, podczas wydarzenia prosimy o stosowanie się do poniższych zasad bezpieczeństwa:

Dokładnie myj i dezynfekuj ręce

We wszystkich najczęściej uczęszczanych miejscach na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zostały zamontowane dozowniki ze środkami dezynfekującymi. Powierzchnie dotykowe (np. blaty, stoły, poręcze, klamki) oraz toalety są w ciągu dnia wielokrotnie dezynfekowane przez serwis sprzątający.

Pamiętaj o zakrywaniu ust i nosa

Wystawcy oraz zwiedzający są zobowiązani do zakrywania ust oraz nosa zarówno w pomieszczeniach pawilonów, jak i na zewnątrz, za wyjątkiem przestrzeni gastronomicznych, gdzie spożywają posiłki.

Zachowaj dystans min. 2 metrów

Dzięki rejestracji online i biletom internetowym stale monitorujemy liczbę odwiedzających i zapewniamy, że zawsze zachowana jest minimalna odległość 2 m. Poszerzyliśmy również ciągi komunikacyjne w przestrzeni wystawienniczej.

Ogranicz używanie gotówki, płać kartą płatniczą

W trakcie wydarzenia zachęcamy do płacenia wyłącznie kartą płatniczą lub inną formą płatności elektronicznej.

Zarejestruj się online

Rejestrację i wydawanie biletów na wydarzenia prowadzimy wyłącznie w formie online.

Obowiązuje limit uczestników

W miejscu odbywania się wydarzenia zapewniamy 10 mkw powierzchni na jednego uczestnika. W związku z tym mogą wystąpić czasowe ograniczenia wejścia na teren wydarzenia podyktowane maksymalną liczbą osób, jaka może przebywać na jednym obszarze. Z uwagi na dużą powierzchnię ekspozycji podczas targów meblowych nie spodziewamy się jednak ilościowych ograniczeń wstępu dla zwiedzających.

Nie witaj się uściskiem dłoni

W trosce o wzajemne bezpieczeństwo witamy się i żegnamy z naszymi partnerami biznesowymi i klientami w sposób bezdotykowy.

Zasłaniaj usta

Podczas kaszlu i kichania zasłaniaj usta łokciem lub chusteczką. W ten sposób chronisz wszystkie osoby znajdujące się na terenie wydarzenia.

W razie potrzeby skorzystaj z pomocy medyka

Zapewniamy zespół medyczny na terenie wydarzenia przez cały czas jego trwania.

Cyrkulacja powietrza

Nasza przestronna przestrzeń wystawiennicza jest wyposażona w nowoczesne systemy wentylacyjne. Dzięki otwartym i wietrzonym pawilonom cały czas utrzymujemy właściwą cyrkulację powietrza.

Mierzenie temperatury

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników naszych wystawców i zwiedzających, przy wejściach na tereny targowe zamontowane zostały kamery termowizyjne mierzące temperaturę ciała osób biorących udział w wydarzeniu.

Zostań w domu, jeśli ->

- zaobserwujesz u siebie objawy choroby,

- jesteś objęty kwarantanną lub izolacją,

- miałeś w ciągu ostatnich 14 dni kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zakażoną lub chorą na COVID-19.

W przypadku zmiany zaleceń Polskiej Izby Przemysłu Targowego, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz władz państwowych dotyczących organizacji imprez targowych zasady bezpieczeństwa na targach Meble Polska zostaną dostosowane do aktualnych wytycznych.

>> PEŁNA INSTRUKCJA BEZPIECZEŃSTWA EPIDEMICZNEGO <<

Poznaj standardy bezpieczeństwa na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich