Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Startuje konkurs Diament Meblarstwa 2025

Podziel się

Od czerwca do października 2024 r. będziemy poszukiwali najlepszych produktów w branży meblarskiej i sektorze wyposażenia wnętrz. Zatem 19. edycję konkursu Diament Meblarstwa czas zacząć! Konkurs organizowany jest przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika i portalu BIZNES.meble.pl oraz Meble.pl S.A. Targi MEBLE POLSKA są patronem honorowym konkursu.

Od czerwca do października 2024 r. będziemy poszukiwali najlepszych produktów w branży meblarskiej i sektorze wyposażenia wnętrz. Zatem 19. edycję konkursu Diament Meblarstwa czas zacząć! Konkurs organizowany jest przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika i portalu BIZNES.meble.pl oraz Meble.pl S.A.

Zaledwie pół roku temu - na szczycie Skylinera - zwycięzcy 18. edycji konkursu Diament Meblarstwa odebrali statuetki. Nagrody wręczono 30 laureatom, wyłonionym w głosowaniu jury. Natomiast Diament Meblarstwa - Wybór Internautów otrzymała firma, na której produkt najwięcej głosów oddali Internauci. Tak 18. edycja przeszła do historii, a już teraz - po raz 19. - rozpoczyna się nowa, ekscytująca podróż w poszukiwaniu najpiękniejszych i najbardziej innowacyjnych mebli oraz elementów wyposażenia.

By skorzystać z promocyjnej ceny 990 zł + 23% VAT na zgłoszenie pierwszego produktu, wystarczy do 31 lipca 2024 r. zgłosić chęć udziału w konkursie i dokonać płatności.

Nie zwlekaj i już teraz wypełnij FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY!

Jak będzie przebiegał konkurs Diament Meblarstwa 2025?

Konkurs Diament Meblarstwa 2025 potrwa od czerwca do grudnia 2024 r. i będzie się składał z 5 etapów. Jego zwieńczeniem będzie katalog konkursowy, którego premiera odbędzie się podczas gali wręczenia nagród w Warszawie.

Harmonogram 19. edycji konkursu Diament Meblarstwa:

 1. ETAP: cena promocyjna
  6 czerwca – 31 lipca – promocyjny koszt zgłoszenia pierwszego produktu: 990 zł + 23% VAT
 2. ETAP: cena regularna
  1 sierpnia – 30 września – regularny koszt zgłoszenia pierwszego produktu: 1.890 zł + 23% VAT
 3. ETAP: głosowanie kapituły
  7-14 października – głosowanie kapituły konkursowej
 4. ETAP: nagrodzeni
  16-18 października – poinformowanie uczestników o wynikach konkursu
  21 października – opublikowanie wyników na stronie konkursowej
  21-28 października – głosowanie Internautów
 5. ETAP: gala konkursowa
  grudzień – uroczysta Gala wręczenia nagród w Warszawie

Kapituła

Zwycięzców wyłoni jeden z największych składów jurorskich w konkursach dla sektora wyposażenia wnętrz. Wzorem ubiegłych lat w skład kapituły wchodzą profesjonaliści, jak również pasjonaci: architekci, projektanci wnętrz, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji branżowych, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu meblami oraz hurtowni. Członkiem kapituły jest dyrektor Targów MEBLE POLSKA Józef Szyszka.

Dla młodych projektantów

Jeszcze nieoszlifowane diamenty już od paru lat członkinie i członkowie kapituły odnajdują w ramach specjalnie stworzonej kategorii młody design. Dzięki niej studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą bezpłatnie zgłaszać do konkursu swoje projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

Efekt Diamentu

Udział w konkursowych zmaganiach to przede wszystkim szansa na zdobycie statuetki. Wygrana oznacza również możliwość korzystania z logo Diament Meblarstwa i sygnowania nim nagrodzonych produktów. Uczestnictwo w konkursie to także promocja marki, otwarcie na nowych odbiorców i szansa na wyróżnienie się na tle konkurencji.

Diament Internautów

Zainteresowanie ze strony firm, jak i użytkowników serwisu BIZNES.meble.pl, sprawiło, że w tym roku po raz kolejny przyznana zostanie nagroda Diament Meblarstwa - Wybór Internautów. Internetowe głosowanie na najlepszy produkt rozpocznie się na portalu tuż po opublikowaniu werdyktu kapituły, czyli w dniach 21-28 października. Zwycięzca plebiscytu otrzyma statuetkę i będzie mógł się posługiwać tytułem Diament Internautów.

Wszystkie kategorie i zasady obowiązujące w tegorocznej edycji konkursu szczegółowo opisują Regulamin i Harmonogram. Oba dokumenty znajdują się na stronie Diamentu Meblarstwa w zakładce: O konkursie.

Zmierz się z najlepszymi i sięgnij po Diament!

Więcej szczegółów na stronie konkursu www.diamentmeblarstwa.pl.

 

Kontakt do organizatora

tel. 85/653-79-65, konkurs@meble.pl

www.biznes.meble.pl