Rejestracja zwiedzających została otwarta❗ Zarejestruj się i dołącz do największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Strefa Wizjonerzy Polskiego Wzornictwa

Podziel się

Polskie wzornictwo staje się coraz bardziej rozpoznawalne na międzynarodowych rynkach. Zaskakuje pomysłowością i odwagą. Przyciąga uwagę widzów. Zaprasza w nieznane przestrzenie wyobraźni. Postanowiliśmy oddać mu głos i otworzyć nowe programy prezentujące najlepsze polskie projekty. Jednym z nich jest Strefa Wizjonerzy Polskiego Wzornictwa.

 

 

Polscy projektanci coraz wyraźniej zaznaczają swoją obecność na światowym rynku wzorniczym.

Są nie tylko przyjmowani z entuzjazmem podczas zagranicznych konkursów czy dostrzegani na międzynarodowych wystawach, ale także wprowadzają w te przestrzenie świeży powiew, czarują nowymi dźwiękami, smakami, zapachami. Ich odważny, eklektyczny, oscylujący między tradycją i nowoczesnością styl domaga się odpowiedniej ekspozycji.

Podczas targów MEBLE POLSKA 2020 przedstawimy wyselekcjonowaną awangardę 30 marek, które stawiają na świadome i jakościowe wzornictwo pokazując jak współpracować z projektantami, aby stać się konkurencyjnymi  i oryginalnymi. Współczesny rynek stawia przed twórcami wyzwania, z jakimi nie sposób mierzyć się bez czerpania z doświadczenia podmiotów wyczulonych nie tylko na zmiany rynkowe, ale przede wszystkim wartości szacunku do świata, w którym funkcjonujemy.

Strefę Wizjonerzy Polskiego Wzornictwa znajdziecie w pawilonie ARENA DESIGN (pawilon 3)