Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Trendy handlowe w branży meblowej  na targach MEBLE POLSKA 2024

Podziel się

Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli i Grupa MTP przygotowały dla uczestników targów MEBLE POLSKA 2024 bogaty program towarzyszący, pełen merytorycznych wykładów. Jeden z bloków tematycznych przeznaczonych dla handlowców z branży meblowej, zaplanowany na 22 lutego, będzie poświęcony efektywniejszemu rozwijaniu sklepu meblowego.

Wykłady na ten temat poprowadzi Jerzy Osika – ekspert ds. sprzedaży, szkoleniowiec, wykładowca i doradca, który udzieli praktycznych wskazówek, jak zwiększyć szanse na sukces w stacjonarnym i internetowym handlu w branży meblowej. Oto szczegółowy program wykładów w dniu 22 lutego:

13:00 – 13:45 -  Trendy handlowe w branży meblowej 

Co powinieneś wiedzieć o zmieniających się zachowaniach zakupowych Twoich klientów? Jak dopasujesz ofertę Twojego sklepu meblowego do aktualnych trendów zakupowych? Jak spełnisz  oczekiwania klientów od Twojego stacjonarnego sklepu meblowego i sprzedaży online? Jak możesz wykorzystać sztuczną inteligencję i nowoczesne technologie, by odnieść sukces w sprzedaży?

14:00 – 14:45 Zmiana okiełznana. Jak skutecznie zarządzisz zmianą w Twoim sklepie meblowym?

Jak rozpoznasz zmiany w Twoim sklepie meblowym i w jego otoczeniu, by Twój sklep mógł właściwie i szybko na nie zareagować? W jaki sposób poradzisz sobie z oporem i obawą przed zmianą w Twoim sklepie meblowym? Jak odpowiednio zakomunikujesz zmiany swoim pracownikom, by zyskać wśród nich ambasadorów zmian? Jak dopasujesz wprowadzanie zmian do osobowości każdego z Twoich pracowników?

15:00 – 15:45 Jak zmotywujesz sprzedawców w Twoim sklepie meblowym, by bardziej chciało im się chcieć?

Jakie czynniki najbardziej motywują Twoich sprzedawców? Jak dopasujesz działania motywacyjne do Twojego zespołu i indywidualnie do każdego sprzedawcy? Z jakich sprawdzonych technik motywacyjnych możesz skorzystać, by zwiększyć efekty sprzedażowe Twojego sklepu meblowego, zmniejszyć rotację pracowników i łatwiej pozyskiwać nowych, lojalnych pracowników?

16:00 – 16:45 Jak skuteczniej poradzisz sobie z obiekcjami klientów i z „trudnym” klientem?

Twoi klienci są coraz mniej, czy coraz bardziej wymagający? Z jakimi obiekcjami będziemy się mierzyć najczęściej? Z jakich sposobów uchylania obiekcji warto skorzystać, by były one skuteczne? Trudny klient, czyli kto? Zyskaj nowe pomysły na radzenie sobie z „trudnymi” klientami, by stali się lojalnymi klientami Twojego sklepu meblowego.

Zarejestruj się

Tegoroczna ekspozycja będzie miała tę samą wielkość co w 2023 roku i obejmie pawilony 3, 3A, 4, 5, 6, 8. Swoją ofertę zaprezentują czołowi polscy producenci mebli oraz wystawcy zagraniczni z kilkunastu państw. Wśród firm z zagranicy najliczniej reprezentowani będą producenci mebli z Ukrainy i Turcji.

Zakres tematyczny targów obejmie produkty ze wszystkich segmentów cenowych: meble tapicerowane, meble skrzyniowe z płyty meblowej oraz z litego drewna, i materace. Jak co roku Targom MEBLE POLSKA towarzyszyć będą biznesowe Targi Wnętrz HOME DECOR.

Dla uczestników targów MEBLE POLSKA 2024 dział w wykładach jest bezpłatny. Wszyscy przedstawiciele branży, którzy zarejestrują się na stronie internetowej targów do 31 stycznia włącznie, otrzymają bezpłatny bilet wstępu na ekspozycję. Po tym terminie koszt biletu dla profesjonalistów, który upoważnia do wielokrotnego wstępu na teren targów przez wszystkie dni ich trwania wynosić będzie 150 złotych.

 

 

Zarejestruj się