Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Unity Group o cyfryzacji handlu podczas targów Meble Polska

Podziel się

Polski przemysł meblowy jest jednym z najszybciej rozwijających się pod względem produkcji w Unii Europejskiej, a temat optymalizacji różnych kanałów sprzedaży, zarówno online, jak i offline, zyskuje szczególne znaczenie w obliczu aktualnych warunków rynkowych.

Unity Group już od lat wspiera sektor meblarski w zakresie cyfryzacji i rozwoju sprzedaży w modelu omnichannel. Dzięki współpracy z kluczowymi przedstawicielami branży, wnikliwie obserwujemy pojawiające się trendy i wyzwania.

Zapraszamy na część konferencyjną targów Meble Polska już w najbliższy wtorek (21.02). W trakcie wydarzenia specjaliści Unity Group oraz ONe opowiedzą o trendach w rozwoju biznesu i rozwiązaniach wspierających sprzedaż i cyfryzację firm z branży meblarskiej.

Agenda prelekcji

Termin: wtorek, 21.02 / Lokalizacja: Hol Wschodni – Sala Zielona

12:00 -12:45 / Trendy w cyfryzacji branży meblarskiej – inspiracje na trudne czasy

Rok 2023 to dobry moment na uporządkowanie pewnych obszarów i procesów, zaplanowanie działań wspierających, a także rozwój sprzedaży poprzez e-commerce. Aby pomóc przygotować Ci się do przyszłego wzrostu, wykorzystać nadchodzące możliwości i przewidzieć wyzwania, prezentujemy omówienie najpopularniejszych trendów rozwoju sprzedaży w branży meblowej, które warto wziąć pod uwagę tworząc lub redefiniując strategię.

Porozmawiamy o modelach dystrybucji z uwzględnieniem omnichannel, direct-to-consumer (D2C) czy sprzedaży poprzez marketplace. Zwrócimy też uwagę na budowanie spójnego doświadczenia klienta, odpowiednią prezentację produktów oraz znaczenie personalizacji. Omówimy również działania wspierające sprzedaż, np. content commerce. Zapraszamy na wykład pełen inspiracji!

Prowadzący: Katarzyna Manios – Senior Business Consultant, Unity Group oraz Sebastian Błaszkiewicz – Head of Sales Excellence, Unity Group.

14:15 – 14:35 / Zarządzanie treściami produktowymi – istotny element skalowania biznesu

W ostatnich miesiącach sprzedaż za pośrednictwem kanałów cyfrowych stała się ważnym tematem również w branży meblarskiej. Wejście z prezentacją i sprzedażą produktów do świata online daje szanse na szybkie dotarcie i zdobycie rynków zagranicznych, czy to przez platformy marketplace czy własne kanały e-commerce. W tym procesie kluczowe znaczenie odgrywa wyczerpująca, atrakcyjna i dostarczona na czas informacja o produktach.

Podczas prezentacji odpowiemy na następujące pytania:

  • Jak przygotować model danych i dopasować go do wymagań poszczególnych rynków i kanałów?
  • Jak efektywnie zarządzać procesem wewnętrznym i zespołami zaangażowanymi w proces tworzenia treści produktowych?
  • Z jakich systemów zarządzania treścią skorzystać, aby odnieść sukces – skrócić time-to-market, osiągnąć lepszą jakość i spójność prezentacji produktów?

Zapraszamy na prezentację na temat możliwości, jakie daje zarządzanie informacjami o produktach dzięki systemom klasy PIM (Product Information Management).

Prowadząca: Katarzyna Manios – Senior Business Consultant, Unity Group.

14:40 – 15:00 / Cyfryzacja relacji i procesów biznesowych – od producenta do konsumenta

Czy technologia może wesprzeć rozwój relacji biznesowych? Jak usprawnić procesy na linii producent – dystrybutor, dystrybutor – klient oraz producent – konsument? Jak zadbać o wzrost zadowolenia różnych rodzajów klientów B2B oraz B2C, dzięki digitalizacji i automatyzacji? Zapraszamy na prezentację, podczas których odpowiemy na powyższe pytania.

Prowadzący: Marcin Duma, CMO, ONe.

Szczegółowa agenda wykładów na kolejne dni targów dostępna jest tutaj>>

Nasi prelegenci

 

Katarzyna Manios, Senior Business Consultant, Unity Group

Katarzyna Manios, Senior Business Consultant, Unity Group
Doświadczona managerka, konsultantka. Specjalizuje się w tworzeniu efektywnych modeli biznesowych przedsiębiorstw handlowych i produkcyjnych. Pomaga budować skuteczną strategię cyfrową sprzedaży w modelu kliento-centrycznym. W Unity Group realizuje  projekty konsultingowe dot. wdrażania cyfrowej strategii sprzedaży i marketingu D2C oraz zarządzania treściami produktowymi.

Zapraszam do kontaktu: katarzyna.manios@unitygroup.com, LinkedIn

 

Sebastian Błaszkiewicz, Head of Sales Excellence, Unity Group

Sebastian Błaszkiewicz, Head of Sales Excellence, Unity Group

Rynek transformacji cyfrowej i technologii IT jest częścią jego życia zawodowego od ponad 15 lat. Jako head w Unity Group odpowiada za sprzedaż, rozwój oferty oraz wzmacnianie wizerunku firmy.

Wspierał różne aspekty cyfrowej transformacji biznesu dla takich marek jak: Ceramika Tubądzin, Adamed, Getin Noble Bank, ING Securities, Multimedia Polska, Murapol, Provident Polska, Rovese, Royal Canin, SIG, Top Secret, Wittchen oraz Energa.

Zapraszam do kontaktu: sebastian.blaszkiewicz@unitygroup.com, +48 513 015 780, LinkedIn

 

Marcin Duma, CMO, ONe

Marcin Duma, CMO, ONe

Od 15 lat wspiera rozwój biznesu Klientów z różnych branż – interesuje się w szczególności rozwojem sprzedaży w świecie cyfrowym oraz działaniami marketingowymi. Doświadczenie zdobywał między innymi w grupie kapitałowej Neonet, Ceneo, Kawasaki Polska a także jako konsultant w firmie doradczej Allwins. W ostatnim czasie zajmuje się przede wszystkim zagadnieniem platform handlowych, integrujących różne kanały dystrybucji.

Jest fanem analiz, które dostarczają odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące dalszych kierunków do rozwoju i optymalizacji firm.

Zapraszam do kontaktu:
m.duma@b2b.one, +48 512 291 475, LinkedIn