Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

"World Furniture" patronem medialnym MEBLE POLSKA Edycja Specjalna

Podziel się

Międzynarodowy magazyn "World Furniture", zajmujący się badaniami rynku meblowego na świecie, objął patronat nad edycją specjalną MEBLE POLSKA.

 

WORLD FURNITURE jest kwartalnikiem i platformą informacji gospodarczej o światowych rynkach, strategiach biznesowych, profilach firm, trendach i innowacjach w zakresie mebli, wyposażenia wnętrz (mieszkalnych/kontraktowych) oraz sektorów pokrewnych (materiały, komponenty, podłogi, drzwi i okna, oświetlenie, urządzenia, wyposażenie zewnętrzne, wystrój wnętrz).

Magazyn wydawany jest przez CSIL, Centre for Industrial Studies, niezależny instytut badawczy specjalizujący się w ekonomii stosowanej, konkurencyjności przemysłu i analizie rynku, założony w 1980 roku w Mediolanie. Pismo ma już 23 lata.

Każde wydanie drukowane jest wysyłane do wybranej bazy producentów/dostawców i profesjonalistów w głównych krajach produkujących, eksportujących i konsumujących meble na świecie.

Cyfrowa kopia każdego wydania trafia do wybranej grupy 22.000 zainteresowanych na całym świecie.

"World Furniture" jest również dystrybuowany na wiodących międzynarodowych targach w sektorach referencyjnych oraz na międzynarodowych seminariach i warsztatach CSIL. Redaktorzy "World Furniture" praktycznie co roku goszczą na targach MEBLE POSLKA w Poznaniu.

Wydanie cyfrowe dostępne na stronie www.worldfurnitureonline.com