Promocyjne ceny tylko do 30 września❗🔥🔥🔥  

Organizator:

Znamy laureata konkursu o Złoty Medal Wybór Konsumentów targów Meble Polska 2023

Podziel się

Pierwszego dnia targów poznaliśmy laureatów nagrody Złoty Medal Grupy MTP i od tego momentu rozpoczął się kolejny etap rywalizacji – konkurs o Złoty Medal Wybór Konsumentów. Branża meblowa, jak i konsumenci mogli oddawać głosy na najlepsze według nich nagrodzone produkty, wybrane przez sąd konkursowy. Głosowanie internetowe trwało miesiąc a dzisiaj znamy już zwycięzcę!

Tytuł Złoty Medal Wybór Konsumentów targów Meble Polska 2023 zdobyło Łóżko Genesis firmy COMFORTEO Węgłowski i Stryjakiewicz Sp.k.

Inspiracją do stworzenia łóżka Genesis była potrzeba bliskości człowieka z naturą. Charakterystyczne dla łóżka obłe kształty nawiązują do łagodnych kształtów roślinnych, jednocześnie wpisując się w obecnie panujące trendy wnętrzarskie. Połączenie dwóch, na pozór różnych od siebie tkanin – wzorzystej, żakardowej z miękką bouclą, współtworzy razem harmonijny duet. Integralną częścią podstawy łóżka są dwa stoliki nocne z blatami wykonanymi z drewna orzechowego. Łóżko Genesis zostało wyróżnione Diamentem Meblarstwa 2023.

Posłuchajmy co o nagrodzonym produkcie mówi Agnieszka Rechmal z działu marketingu firmy:

Przypominamy także jak wyglądało wręczanie nagród podczas targów: