Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Fabryka Mebli BENIX na Targach MEBLE POLSKA 2024

Podziel się

Po wystawców TARGÓW MEBLE POLSKA 2024 dołączył nasz stały wieloletni wystawca - FABRYKA MEBLI BENIX KACZOROWSCY Sp. z o.o.

FABRYKA MEBLI BENIX KACZOROWSCY Sp. z o.o. powstała w 1993 roku, jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Wysoka jakość produktów oraz ciekawe wzornictwo zagwarantowały firmie sukces i jej szeroko rozumiany rozwój.

Obecnie firma BENIX dysponuje dwoma nowoczesnymi obiektami produkcyjnymi o łącznej powierzchni 80.000m2 oraz doskonałym parkiem maszynowym.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników około 1200 osób, pozwala na realizację licznych i trudnych zamówień, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości produktów.

Dzięki inwestycjom w kapitał ludzki i technologie, fabryka rozszerzyła swój geograficzny zasięg działania i dziś oferuje swoje meble Kontrahentom na całym świecie.

W ofercie znajdują się: narożniki, sofy i fotele produkowane z wysokiej jakości tkanin tapicerskich, jak i skór naturalnych. Meble cechuje doskonała jakość, funkcjonalność i nowoczesny look, a wszystko to w trosce o zadowolenie stale rosnącej liczby klientów firmy.

benix.pl