Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Józef Szyszka pozostaje dyrektorem targów Meble Polska

Podziel się

Wieloletni dyrektor największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej mimo przejścia w ubiegłym roku na emeryturę pozostanie w najbliższych latach w zespole targów MEBLE POLSKA. - Umówiliśmy się z zarządem Grupy MTP na kolejne cztery edycje – mówi Józef Szyszka

Dyrektor targów MEBLE POLSKA z branżą meblarską związany jest od początku lat 90. Pracował m. in. dla IKEA, niemieckiego holdingu meblowego Welle oraz Grupy Polskich Kupców Meblowych. W 2002 roku trafił do Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie odpowiedzialny był za projekty związane z branżą wyposażenia wnętrz (m.in. targi Kuchnia, Biuro, Domexpo, Home Decor, Aquasan czy Budma Interior). Głównym jego zadaniem, a zarazem największym sukcesem, było jednak prowadzenie targów Meble, od 2010 roku po zmianie formuły znanych jako MEBLE POLSKA.

Targi MEBLE POLSKA stały się w ostatnich latach jednym z najskuteczniejszych narzędzi promocji eksportu polskich mebli i znalazły się w gronie najważniejszych targów branży meblarskiej na świecie. W ostatniej edycji tego wydarzenia, która odbyła się w lutym 2023 roku, wzięło udział ponad 13 tys. osób z 71 krajów. 51 proc. odwiedzających stanowili kupcy mebli z zagranicy. Obok licznej grupy handlowców reprezentujących polskie sklepy handlowe, poznańskie targi odwiedzają przedstawiciele większości dużych europejskich grup zakupowych i sieciowych sklepów meblowych, a także wielu hurtowników mebli i handlowców internetowych z innych kontynentów.

Kolejna edycja Targów MEBLE POLSKA odbędzie się jak zwykle w ostatnim tygodniu lutego - od 20 do 23 lutego 2024 roku.

 

Foto: Tomasz Markowski / BIZNES/meble.pl