Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

LENART na Meble Polska 2024

Podziel się

Firma DIG-NET, właściciel znanej marki meblarskiej Lenart, to stały wystawca Targów MEBLE POLSKA. Jej nowe kolekcje będzie można oglądać także podczas tegorocznej edycji,

LENART tworzy meble przeznaczone do pokoi młodzieżowych, dziennych oraz sypialni, a także linię mebli CONCEPT, których rolą jest sprytne zaaranżowanie niewielkiej przestrzeni. Współczesna wersja półkotapczanu tej marki, czyli łóżka chowanego w szafie, zachwyca designem i bezkonkurencyjną wielozadaniowością. Mebel jest świetnie znany w Polsce i wielu zakątkach świata.

Między innymi te produkty zobaczycie na stoisku w tym roku.

Sypialnia COZY

Kolekcja COZY to kompleksowe rozwiązanie dla Twojej sypialni. Znajdziesz w niej wszystko to, co niezbędne do stworzenia komfortowego miejsca odpoczynku.

Sypialnia GRIS

Odkryj magię szarości i stwórz swój przytulny azyl! Zestaw mebli do sypialni GRIS to nowoczesna i ponadczasowa propozycja dla miłośników niestandardowych rozwiązań!

HARMONY

Meble dla nastolatki HARMONY to nowoczesna propozycja do pokoi dziewczynek w każdym wieku. Jedno jest pewne, tak urządzone wnętrze stanie się ulubionym miejscem odpoczynku i zabawy.

 W katalogu targów znajdziesz więcej nowości LENART >>>