Rejestracja zwiedzających została otwarta❗ Zarejestruj się i dołącz do największych kontraktacji meblowych w Europie Środkowo-Wschodniej❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Unique Furniture (Dania) po raz drugi na Targach MEBLE POLSKA

Podziel się

Przedstawiamy kolejnego przedstawiciela skandynawskiego designu obecnego na targach MEBLE POLSKA 2023, międzynarodową firmę z siedzibą w Danii - Unique Furniture. To już drugie wystąpienie tego wystawcy na targach meblowych w Poznaniu.

Unique Furniture specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji mebli do szerokiego grona międzynarodowych kupców na całym świecie. Głównym celem firmy jest ponadczasowy design w przestrzeniach jadalnych i mieszkalnych.

Firma produkuje meble w starannie dobranych fabrykach głównie z materiałów takich jak dąb, MDF, szkło, metal i tkaniny z certyfikatem OEKO-TEX. 

Unikalne meble powstają we współpracy z zewnętrznymi i wewnętrznymi projektantami, którzy koncentrują się na współczesnych trendach, nowych materiałach i wykończeniach, a także na potrzebie elastycznych i trwałych rozwiązań wnętrzarskich dla codziennego życia w domach prywatnych.

Firma jest dumna z tego, że pracuje nad wizją bezkompromisowego podejścia do projektowania i jakości oraz dąży do stosowania bardziej ekologicznych materiałów, opracowywania bardziej zrównoważonych metod produkcji i optymalizacji w zakresie wysyłki. 

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.uniquefurniture.dk, skontaktuj się bezpośrednio z zespołem sprzedaży lub zarezerwuj wizytę we wspaniałym salonie znajdującym się w Kolding.