Kolejna edycja: 25-28 lutego 2025❗ Zapraszamy❗ 🔥🔥🔥  

Organizator:

Dlaczego warto?

Podziel się

Dlaczego warto wziąć udział w MEBLE POLSKA Edycja Specjalna?

SPOTKASZ SIĘ Z CZOŁOWYMI LIDERAMI BRANŻY W BEZPIECZNYCH WARUNKACH

Uczestnictwo w wydarzeniu online to gwarancja  prowadzenia bezpiecznych wirtualnych rozmów biznesowych,  bez ryzyka dla zdrowia związanego z bezpośrednim kontaktem i podróżowaniem.

 

ZYSKASZ NOWYCH PARTNERÓW HANDLOWYCH

wśród producentów i dystrybutorów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

 

POSZERZYSZ SWOJĄ SIEĆ KONTAKTÓW BIZNESOWYCH

Inteligentny system zaproponuje Ci najlepszych partnerów do rozmów online, zgodnych z Twoimi zainteresowaniami biznesowymi.

 

UMÓWISZ SPOTKANIA ONLINE 1:1   

W prosty i szybki sposób skontaktujesz się z wybranymi uczestnikami wydarzenia.  W  przeprowadzeniu wirtualnych rozmów  wspomogą Cię  opcje video oraz chat.

 

WYGODNIE ZAPLANUJESZ ROZMOWY DZIĘKI KALENDARZOWI ONLINE

Będziesz mógł umówić wirtualne spotkania, wybrać  interesujące Cię punkty programu wydarzenia  i jednym kliknięciem dodać je do swojego  zsynchronizowanego z Outlook i  Google kalendarza.

 

ZDOBĘDZIESZ NOWĄ DAWKĘ WIEDZY, POSŁUCHASZ EKSPERTÓW  

Dzięki udziałowi w serii interesujących wykładów i webinarów  zdobędziesz informacje na temat importu mebli z Polski.  Liczne transmisje live ze strefy Boggers Zone wprowadzą  Cię w tematykę najnowszych trendów w designie i wyposażeniu wnętrz.

 

WYRÓŻNISZ SIĘ PROFILEM ONLINE

Uzupełniając informacje w swoim profilu uczestnika będziesz bardziej widoczny wśród innych przedstawicieli z branży i tym samym zwiększysz szansę na otrzymanie zaproszenia na wirtualne spotkanie.

 

 

Jak efektywnie korzystać z platformy?